Satış merkezindeki cihazların satış ve tanıtımını yapan çalışma belgesi düzenlenmiş kişidir. Satış merkezlerinde en az bir tane satış ve tanıtım elemanı bulunur.

Satış ve Tanıtım Elemanı eğitimini alacak olan kişiler; Mevzuat eğitimi, Tıbbi etik eğitimi olmak üzere 2 başlıkta eğitim alacaklardır.

Satış ve Tanıtım Elemanı Eğitimine Katılabilmek İçin; En az ön lisans seviyesinde diploma sahibi olmak gerekmektedir.

Diploma, yurt içi üniversitelerin en az 2 yıllık ön lisans seviyesindeki bölümlerine ait ya da yurt dışındaki üniversitelerin en az 2 yıllık ön lisans seviyesinde bir bölümünden alınmalıdır, Yurt dışından alınan diplomaların denkliği YÖK tarafından onaylanmış olmalıdır.

“Hızlı Başvuru” butonu tıklanarak kayıt oluşturmalı,başvurulmak istenen eğitim alanı(Sorumlu müdür,satış ve tanıtım elemanı,klinik destek elemanı) seçilerek   e-devletten alınan mezuniyet belgesi, diploma fotokopisi ve taahhütname yüklenmelidir. Başvuru aşamasında yüklenilen evraklar matbu olarak  “Mustafa Kemal Mah. 2141. Sokak No: 11/12 Çankaya/ANKARA” adresine gönderilmelidir.

Eğitime başlamak için gerekli şartları taşıdığınız halde eğitime başlangıç sms’i almadıysanız, eğitim linki aşağıdaki gibidir.

http://www.sausemlms.sakarya.edu.tr