Eğitim Ücretlerine 01.04.2020 Tarihinden İtibaren Yapılacak Artış Hk.

Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği gereğince yürütmekte olduğumuz Tıbbi Cihaz Eğitim Sistemi (TCESİS) uygulaması eğitim ve sınav ücretlerinde 01 Nisan 2020 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde eğitim ve sınav ücretlerinde güncelleme yapılması ihtiyacı doğmuştur.

Yapılan güncelleme neticesinde, oluşan eğitim ve sınav ücretleri, 01 Nisan 2020 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

Buna göre, 31 Mart 2020 tarihine kadar Sınav ve eğitim ücretini ödeyecek olanlar mevcutta geçerli olan ücretleri esas alarak, 1 Nisan 2020 tarihinden itibaren ücret yatıracak olanlar ise güncellenen ücretleri esas alarak ödeme yapacaklardır.   

Eğitimlerin açılması aşamasında başvuru tarihine bakılmaksızın eğitim ücretlerinin yukarıdaki tarihlere göre başvurulan alana uygun ödenip ödenmediği kontrol edilecektir.

Ücretini ilgili alan eğitimi için belirlenen tutara uygun ödememiş olan başvuru sahiplerinden  eksik ödenen tutarı hesaba yatırmaları istenecektir.

Eğitim alanına uygun tutarı esas alarak ücretini ödemeyen ya da eksik ödeyip, ödemeyi tamamlaması gerektiği tarafına bildirilen adayların, eğitim ve sınav ücretini tam olarak ödemedikleri sürece eğitime alınmaları mümkün olamayacaktır.

Açıklandığı şekilde uygulanacak olan güncellenmiş eğitim ücretleri 01 Nisan 2020 tarihi itibarıyla aşağıda yer verilen tablodaki tutarlar esas alınarak uygulanacaktır.

Bilgilerinize sunarız

Sorumlu Müdür  430 ₺
Klinik Destek Elemanı 360 ₺
Satış ve Tanıtım Elemanı  290 ₺
Satış ve Tanıtım Elemanı + Klinik Destek Elemanı  430 ₺
Satış ve Tanıtım Elemanı+ Sorumlu Müdür 500 ₺
Klinik ve Destek Elemanı + Sorumlu Müdür  500 ₺
Klinik Destek Elemanı + Sorumlu Müdür + Satış ve Tanıtım Elemanı 580 ₺