Başvuru Sürecinde İzlenecek Yol

   Başvuru Aşamaları;

1- “Hızlı Başvuru” butonu tıklanarak kayıt oluşturulur.

2- Başvurulmak istenen eğitim alanı(Sorumlu müdür,satış ve tanıtım elemanı,klinik destek elemanı) seçilerek  e-devletten alınan mezuniyet belgesi, diploma fotokopisi ve ıslak imzalı taahhütname yüklenmelidir.

*Taahhütname örneği, diploma yüklendikten sonra ekranda görünecektir.

3- Başvuru aşamasında yüklenilen evraklar matbu olarak  “Mustafa Kemal Mah. 2141. Sokak No: 11/12 Çankaya/ANKARA” adresine gönderilmelidir.

* Adresle ilgili detay için; http://tcesis.org/iletisim/

4-Eğitim ve sınav ücretleri yatırılmalıdır.

*Eğitim ve sınav ücretleriyle ilgili detay için http://tcesis.org/ucretlendirme/

  • Başvurunun hemen sonrasında başvuru alanlarına uygun ödeme yapılmalıdır. Aksi halde adayların eğitimleri açılmayacaktır.
  • Ödemeler bireysel olduğu için her aday için ayrı ayrı ödeme yapılmalıdır. Ödemeyi yaparken dekontun açıklama bölümüne her aday için ayrı ayrı TC Kimlik numarası belirtilmelidir.
  • Tıbbi cihaz satış merkezlerinde çalışmak üzere Sorumlu Müdür, Satış ve Tanıtım Elemanı ile Klinik Destek Elemanı başvurularını yapacak adaylar, duyurular üzerinden yayınlanacak eğitim ve sınav tarihlerini beklemeksizin başvurularını her zaman yapabilirler.
  • Eğitim ücretini ödeyen adayların, faturalarının firma adına kesilmesini tercih etmeleri durumunda http://tcesis.org/ucretlendirme/faturalandirma/ adresinde bulunan fatura talep formu doldurularak ivedi şekilde linkte belirtilen mail adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir.